Martin Brodeur: karjääri ja saavutusi NHL legend

Martin Brodeur - endine väravavaht, kes mängis NHL. Peaaegu kogu oma karjääri Kanada toimuvad "New Jersey Devils". Martin sündis Kanada 1972., kuid peale Kanada kodakondsuse ja on endiselt Ameerika Ühendriigid.

Väga sageli fännid hoki võrdles seda Hašek. "Dominik Hašek vastu Martin Brodeur - kes on parem?" - see küsimus kogu karjääri nii legendaarne värav valvurid sai konfliktiallikateks fännid "Buffalo" ja "New Jersey". Isegi nüüd on raske sellele küsimusele vastata. Mõlemad väravavahid legende hoki oma klubid, riigid ja National Hockey League. Nad on peaaegu sama jõudlust kõigis põhinäitajad väravavahid.

Starting karjääri

Martin Brodeur koostas "kurat" New Jersey 1990. aasta esimeses voorus. Kanada alusel valitud tipp kahekümnendal. Kahe aasta jooksul väravavaht ei suutnud sattuda peamine osa "Devils" ja mängitakse hokiklubi "Saint-Hyacinthe Laser."

Debut väravavahi NHL toimus 1992. aasta kevadel, kui Martin tuli jää mängu vastu "Boston". Et saada tugipunkt esimene meeskond, rääkimata koht alustamiseks, Kanada väravavaht ei suutnud, nii et ta veetis 1992/93 hooaja "Utica Devils".

Ameerika Hockey League Brodeur mänginud 1952 minutit 32 vastet. Nendes vasteid, tema meeskond oli võimalik saada 14 võitu. Protsenti päästetud kaadrid oli 88, 4%. Kokku toimetas vastamata Ratas 131 ja ei suutnud teha ühe "Fool-out."

võitluses algust "New Jersey Devils"

Enne hooaja 1993/94 Martin Brodeur ütles, et võidelda esimest positsiooni klubi tuba. Regulaarsel hooajal Martin kulutatud jääl ja 2625 minutit 47 vastamata kohtumised 105 eesmärkide tõrjus 91, 5% hoiule oma eesmärki kaadrid. Tulemuste kohaselt hooaja, "Devils" tuli mängudega Stanley Cup. Broder mängitud 1171 minut 17 tikud ja peegeldub peaaegu 93% võtetest, tehes 1 "Fool-out".

Pärast hooaja Martin mänginud 2184 minutit ja oli jälle võimalik teha kolm "naljahammas-out", nagu eelneval hooajal. Kokku meistrivõistlustel väravavaht vastamata 89 eesmärke. Salvesta protsent on langenud veidi ja moodustas 90, 2%. Club New Jersey oli taas mängudega. Brodeur vastamata pesumasinad 34 20 mängud, veetes jääl 1222 minutit. 3 "naljahammas-out" ja 92, 7% päästetud viskab aitas "kurat", et saavutada vajalik 16 võitu ja võita Stanley Cup.

13 hooaega playoff

In 1995-96 hooajal, Martin Brodeur sai esimene meeskond number. 91, 1% pesurid päästetud, 6 mängud "null" ja 2, 14 vastamata eesmärgid mängu kohta keskmiselt - väravavaht tulemuste tema esimene täispikk hooaeg. Suure jõudlusega Kanada valvur väravas ei aita meeskonda saada mängudega.

Alustades 1996/97 hooajal, "Devils" 13 korda järjest läks mängudega. Statistika Martin Brodeur sel perioodil oli umbes sama kõrge taseme. Ta jäi umbes 2 väravaga mängu kohta keskmiselt peegeldab rohkem kui 91% oli tingitud tema eesmärk kaadrid.

2000. aastal "Devils" koos Broder koosneb kulutatud 23 mängud play mis viskas 16 võitu ja sai võitja Stanley Cup uuesti. Brodeur vastamata keskmiselt 1, 6 eesmärgid mängu kohta. Aasta hiljem, Martin jõudlust playoff halvenenud. See vastamata pesumasinad 52 ja oli võimeline blokeerima vähemalt 90% võtetest. Selle tulemusena "Devils" ei suutnud kaitsta pealkiri, kaotamata viimases seerias seitsmes vastet. 2004. aastal "Devils" on hävitanud mängu krahhi, kaotades esimese vooru tulemusega 1-4. Aga aasta hiljem, Martin Brodeur võiks kolmandat korda oma karjääri tõsta oma pea kohal Stanley Cup.

karjääri End

Tagasi aastal 2004, tegemist on "New Jersey" on lakanud lähe hästi. Probleemid riigikaitse viinud asjaolu, et Broder hakata vahele rohkem eesmärke suur protsent kaadrid pareeritud. Playoff meeskond ei saanud pärast teist vooru. Ja lõpus regulaarsel hooajal 2010/11 meeskond üldiselt ei ole kvalifitseeruvad vooru knockout. Personal näitajad Martin Brodeur Ka hakkas halvenema. Aga vaatamata kõigele, 2012. aastal, "New Jersey Devils" õnnestus jõuda finaali Stanley Cup. Kahjuks me ei võida viimases.

Kuna 2012/13 hooajal ja 2014/15 hooajal Broder kulutatud jää lihtsalt 75 mängud. Viimase hooaja legendaarne väravavaht läks jää ainult seitse korda. Jaanuaris 2015 Martin Brodeur tegi otsuse lõpetada oma karjääri.

Auhinnad

Biograafia Martin Brodeur on suur hulk finaali, mis oli nii positiivseid kui ka negatiivseid tulemusi. Osana Team Canada Brodeur võitis kaks kuldmedalit olümpiamängude - 2002. ja 2010. aastal. 1996. ja 2005. aastal kanadalased saanud hõbe maailmameistrivõistlustel ja 2004. aastal riigi hoki vahtralehe on võitnud World Cup.

"Devils" Martin viis korda võitis Ida konverentsi ja Stanley Cup kolm korda. Ainult 2001. aastal ja 2012. "New Jersey" ei suutnud võita viimase vooru mängudega NHL pärast triumfi poolfinaali. Aastal 2003, 2004 ja 2007. Broder liitus esimese meeskond NHL tähtede ja 1997, 1998, 2006 ja 2008 - teises meeskond. Lisaks on ta üheksa-liige Match kõik tähed NHL.

Records

Maalivahti Martin Brodeur hoiab rekord paljudes kategooriates. Ta suutis saada 691 võidu NHL, mis on parim tulemus kõigi väravavahtide tugevaim hoki liiga maailmas. Ta on esimene väravavaht dobyvshy 600 võitu liigas ja noorim, kes suutis võita 300, 400 ja 500 Victor NHL. Kanada võib teha 125 "naljahammas elektrikatkestusi" oma karjääri jooksul, mis samuti on parim tulemus kõigi väravavahid.

Meeskonna Brodeur võitis 30 mängu regulaarsel hooajal 12 aastat järjest ja 35 vasted 11 hooaega järjest. Seitse aastat, siis "kurat" võiks võita 40 kohtumisi igal hooajal. Lisaks Martin Brodeur on autor unikaalne saavutus väravavaht - ta suutis seisu otsustava värava mängus.

Broder ja McCool veetis kolm puhtad linad finaalis mängudega. See on parim tulemus kõigi Väravavahid NHL ajalugu. Brodeur ka võimalik teha "naljahammas-out" viimases mängus Stanley Cup finaali.