Poks eeskirjad. Mitu vooru poks? Kohtunik poks

Iidsetest aegadest, inimesed armastasid tähelepanuväärne võitleb pugilists. Tänapäeval võitleb surma on juba vajunud unustusse, kuid võidelda ise ümber sport nimetatakse poks. See rida üritusi hinnatud kogu maailmas, ja nad tegelevad miljonid inimesed. Sellega seoses on asjakohane kaaluda artikli poks eeskirjad, selle eripära ja nüansse.

Taust

Nyrkkeilyn pärines Albion. Seetõttu on loogiline, tundub, et esimene ühing poksijad-amatöörid moodustatud Inglismaal. See juhtus 1881. aastal. Seitse aastat hiljem, selline struktuur moodustati Põhja-Ameerikas, kus nad olid ka näidanud, ja esimene reeglid poks. Kolmas riik, kus võitluskunstide kunsti muutus populaarseks ja sai oma ühing, oli Prantsusmaa.

Praeguseks on Nyrkkeilyn Association iga riigi suhtes peamine struktuur seda spordiala - AIBA.

rõhutab

Poks eeskirjad sätestavad, et sportlane on suur probleem ruudu ring, mis põhjustab puhub tema vastane ja seega seadeväärtuspunktid. Ideaalne võimalus peetakse tuua vastase punktini, kus ta oleks saanud jätkata võitlust. Fighters tuleb tingimata olema spetsiaalseid kindaid ja käsi randmeside.

võitja määramise süsteemi

Otse poksimatš avalöögi bang gong. Rivaalid püüavad punkte, vaid peksmine üksteist rusikatega, või pigem suletud käe osa liigesed. Seega streigid on lubatud ainult zone - korpuse vöökohast kõrgemal, küljel ja laupa. Tuleb märkida, et isegi väga selge tabas vastase käed ei too punkte rünnata võitleja tegelikult nii ei ole kohtunike poolt hinnatud ja nõrk lööb. Oluline hoiatus: kasutatud võistlustel elektrooniliseks registreerimiseks süsteem ei anna punkte edinobortsev kõik punktid kuni ajani, mil vähemalt kolm kohtunikku sellest ei nõustu. Iga kohtunik, muide, on kaks nuppu, üks iga poksija. Kui sportlased on kantud vahetamist puhub, ega üks neist on füüsiliselt võimatu panna raske, täpitähed lööki, siis kohtunik ootab lõpuks see episood, ja määrata punktid, kes on näidanud end paremini. Reeglid Nyrkkeilyn sätestada, et lõpus mängu võidu läheb võitluskunstide kunstnikud, kes suutis rohkem punkte. Kui see arv on sama nii võistlejatele, kohtunikele kindlaks parim põhjal usaldusväärsem ja võidelda paremust tehnoloogia. Noh, kui eespool nimetatud tegurid on identsed, kohtunike eelistavad üks, kes kõige paremini kaitsta käigus mängu.

Üksikasju otsustades

Kohtunik poks - volitatud isik jälgida ranget järgimist olemasolevate normide ja jõukasutamisvolitusi ja loendamine punkti.

Absoluutselt mingit konkurentsi pakutakse kogu meeskond kohtunike. Esmane vastutus lasub ülemkohtunik, kes ei ole mitte ainult jälgib vastavust kehtivatele eeskirjadele, kuid on ka õigus teha lõplik otsus vastuolulisi või tehnilisi küsimusi, mis võivad tekkida turniiri või lahing.

Otse taga meetmete sportlaste ring järgmise viie küljekohtunikena, kes võitja selgitamiseks. Poks eeskirjad lubavad juuresolekul kolme külje kohtunikud, kuid sel juhul konkurentsi peaks olema sellisel tasemel ei ületa piirkondliku meistrivõistlustel.

Timekeeper - mees, kes järgib käigus lahing ja seejärel kontrollib alguse ja lõpu mängu. Kohtunik-informaator on hoiatus pealtvaatajatele ja kogu vajaliku teabe nii võistluse ajal ja vaheajal. Kohe kohtunik ringis jälgib rakendamise poolt poksijad ja juhendab neid vajaduse korral ja kommentaarid hoiatus. Ülesanded komandant turniiri on tagada liikmed nõutud tehnilist ja majanduslikku seadmed.

Huvitaval

Amateur võistlused on sobilikud kohtunike ning kohtunik mõlemast soost. Mehed ja naised on täiesti võrdsed asja. Aga need kohtunikud, kes kontrollivad võitlevad spetsialistide töö Nyrkkeilyn ei ole lubatud.

Separation massist

Kaal klassi amatöör on 11 piirkonnaks. Nende nimed on täiesti meelevaldne, sest ametlikud dokumendid märgitud spordirõivaste ainult nimetust kilogrammi. Nimekiri üldiselt järgmiselt:

• Minimaalkaal (poksija peaks kaaluda kuni 48 kilogrammi).
  • Kärpässarjalainen kategooria (kuni 51 kg).

eraldamine vanuse

Reeglid poks võistlused, kooskõlas muudatustega 2017/01/01 aastal nimetuse määramiseks rühmad sportlased ja nende vanused:

• Noored mehed ja naised, keskmine vanus - 12-13 aastat.
  • Noored, vanemas eas - 14-15 aastat.
  • ​​juunioride junioreita - 16-17 aastat.
  • Junior - 18-22 aastat.
  • - Naiste ja meeste 18-40 aastat.

Varem maksimaalne vanus amatöör poksijad on õigus rääkida rahvusvahelistel turniiridel, oli 34 aastat ja nüüd 40 aastat vana.

Lahing

Ja kui palju ringi poks? See sõltub vanusest võitlejad. Sportlased 12-13 aastat läbi kolme vooru kestev minut ja pool iga, juuniorid - kolm vooru 2 minutit täiskasvanutele - kolm vooru 3 minutit. Samal ajal voorude vahel on kohustuslik paus üks minut. See kehtib kogenud sportlastele. Poks eeskirjad algajatele teatama, et aastaselt 12-13 aastat, algajatele veeta kolm vooru üks minut, algaja poissi ja 3 vooru 1 minut ja täiskasvanutele - kolm vooru kaks minutit.

Sõltumata vanusest, on keelatud mis tahes turniiri võitleja kulub poks vähemalt kolm kuud.

Lahing

Knockout ja Knockdowtfx - see on midagi soovivad tahes poksija. Käigus mängu peetakse sportlane, kes vedas alla, kui pärast vastamata karistuslöögist vastane, ta puudutab põrandat iga osa tema keha, välja arvatud jalad. Samuti peetakse abitu mahapaiskamise riputada köied või nende pärast streigi või sportlane seisab tema jalad, kuid selgelt on raskusi võitluse jätkamist. Kui poksija lõhuti maha ning kohtunik loeb teda 10. Kui pärast seda võitleja ei ole võimalik jätkata võitlust, tema vastane arvestata võidu knockout.

Kui poksija on võimalik kohe ärkama pärast lööki, oleks igal juhul, kui kohtunik on loendatud kuni 8. Pärast lahingut jätkub. Hong alates mahapaiskamise võitlejad on võimalik salvestada ainult viimase vooru võitlus. Ülejäänud voorudes lugedes see täidetakse ja pärast kella.

Neil harvadel juhtudel, kui mõlemad võitlejad samal ajal satuvad pikalilööv, loendamine viiakse läbi enne, kuni üks neist on selles olekus. Kui nii ei saa taastada pärast 10 sekundi võidu läheb üks, kes ajal peatada suurema arvu punkte.

rikkumine ja vastutus

Ükskõik kui palju laengut poks, kohtunik on õigus väljastada hoiatuse või diskvalifitseerida poksija. Kui rikkumine on väike, võib kohtunik hästi isegi mitte lõpetada võitlust ja märkige vahel ringi. Kolm heliliste kommentaare rikkumise sama tüüpi automaatselt ümber hoiatus. Omakorda kolm hoiatust - üheselt mõistetav diskvalifitseerimise. Igal hoiatus kohtunik on kohustatud peatuma võitlus, võitleja teatama ja hoiatada küljekohtunikena. Üks tahtliku üleastumisega olema piisavalt diskvalifitseerimise. Peamised rikkumised kasti on:

• Application lööb allapoole vööd, põlve-, suu-, küünarnuki, õla, küünarvarre avatud kinnas, palmi serva, tagaküljel, kaelale, neeru-, kaela.
  • Kasutamise asfüksilisele tehnikaid löökide vastasega säilitamist, köied.
  • lükkamine vastase üle trossid, rullides silmuseid, madal nõlvade organismis.
  • Holding Attacks lamades või tõusmas vastasega.
  • Passiivne kaitse viisil, keerates ära selili, rääkida, solvanguid.
  • ignoreerimine Kohtunik juhiseid.
  • tahtlik vyplevyvanie kondensaatori.

Seoses võimaliku tulemusena võidelda, on järgmised võimalused:

• punktides võita.
  • Vastane keeldus jätkata võitlust või teda see muudab tema teine.
  • võita tõttu selge eelis. Kui 20 punkti pidevusetusest ühikutes nagu variant on võimalik. Samuti mängivad rolli ja knockdowns: see kõik sõltub oskustest sportlased, kuid maksimaalselt 3 ja võitleja tunnustatakse luuser.
  • Lõpeta võitlus, sest võimetus jätkata seda. See on võimalik, sest kahju.
  • sest diskvalifitseerimise võidu.
  • võita knockout.
  • võita puuduliku vastane.
  • Winning tehtud lahendusi peamised kohtunikekogu.
  • Draw. See ei ole alati võimalik, kuid ainult juhul, kui on kokku lepitud konkurentsi reegleid.

Väärib märkimist, et enne iga võitlema arst peab kontrollima poksija ja järeldada umbes sobivust läbiviimiseks võitlust. Käigus lahing kolme arstid asuvad lähedal kella, ja igaüks neist võib peatada matši, kui see on asjakohane meditsiiniline seisund.