Mitu aja jäähoki ja nende clusive

Kanada on tavaliselt nimetatakse sünnikodu hoki. Juba ammustest aegadest oleme jõudnud pärast esimese hoki mängu - 3. märts 1875 Montrealis. Niipea hakkas teostama ametlikku mäng oli erinev, kuid aja jäähoki ja milline on nende kestus. Seib ja esimese 7 reegleid hoki ilmus alles 1877. aastal. Mängud kestis kaua ja kuna asendamine on lubatud ainult kannatanu ja ühe mängu lõpuks mängu mängijad vaevalt indekseeritakse väsimus.

Tasapisi mängijate arv vähenes 50-6, võre ilmus värava juures, andis viis tekstiilesemed mängijad, oli tassid ja sobib kutse-ja amatöör sportlased olid lubatud muuta mängu ajal ja eeskirjad perioodi kestus ei muutu. Ainult 1911. aastal põhilisi määrusi ette, kuid aja jäähoki ja mida nad kestused.

Mäng on kiiresti populaarsust võitmas üle maailma ja XX sajandi on levinud kogu põhjapoolkeral.

Aja jooksul oli kaks kooli jäähoki - Euroopa ja Kanada. Alates 1920. aastast, hoki on lisatud programmi taliolümpiamängud.

Mitu hoki perioodide

Pikka aega reegleid hoki võitleb ei ole sama kõikides riikides ja mujal maailmas. Ameerikas ja Euroopas, ta erines märgatavalt. Nad olid pikad arutelud, milline peaks olema aja jäähoki, mitu minutit see kestab, ja milline on kestus kogu mängu. Kui mäng lasti sidunud, see oli lihtsam. Siis mängu kestis kolme perioodi 20 minutit ja 15 katkestusi vahel. Mäng ajal peeti kohtunik stopperiga, va peatub mängu - juhul eemaldamine, näo-off ja muud katkestused.

Mäng on võita

Suuremate turniiri konkurentsi jaotus mängides aega ei olnud piisavalt asjakohane, kuna nad osalevad paljude meeskondade ja järelhaagise vasteid ei venitatud lõpmatuseni. Võistkonnad ei ole nii aktiivne mängida, kaotada teravuse ja dünaamika hoki. Seetõttu ülemaailmse fännid ja korraldajate konkurentsi, on oluline mitte kui palju kestab jooksul jäähoki ja see viik ei olnud, ja mängu oli alati võitja. Tikud toimusid selgitada lemmik. Samal pikkus periood, viik tulemus pärast 3 dvadtsatiminutok, lips hakkas tutvustada täiendava ületunnitöö. Pärast palju arutelu, kui on periood jäähoki, otsustati paigaldada see kestuses 10 minutit mängida enne esimest eesmärke.

Ägeda mängud lisanud teise reegel: põllul on viis mängijat ületunnitöö ajal ja neli suurendada dünaamilist taktikalised konstruktsioonid ja asendused.

Vastavalt määrustele KHL, kui kogu aeg, kui palju kestab jooksul hoki ei viskas võiduvärava meeskond pärast ületunnitöö üritab kahmama võit penaltitega - shootouts. Esiteks iga meeskond omakorda muudab kolmest kaadrid, ja rohkem - eduka visata Ratas eesmärk. Sellisel juhul ainult viimistlus pesurid sõltub ajast mängu on lõppenud, see on palju lühem kui pikk ja väsitav, varasemate perioodide. Täpid vaadata spectacular, kuid arvestades, kui palju hoki perioodide meeskonnad üritavad lahendada võidu mängu ajal, et mitte tekitada lisakoormust aasta väsinud mängu väravavahtide.

liik playoff

Lõppjärgus Continental Hockey League vasteid on eriti terav ja väljendusrikas. Kaotaja meeskond "startinud" edasistest mängude seeria. Aga mängudega ta ei tea, kui palju perioodide jäähoki, sest see osa turniir on penaltiseeria ja mängu tulemuse otsustas nimetamise lisaaega võita üks meeskonnad.

Kui üks ületunnitöö, võitja ei ole kindlaks määratud, pärast lühikest pausi algab teine ​​lühikese aja, ja nii edasi.

väärtus iga pesumasin mängu ajal on suur väärtus. Aga see on vastupidine mõju - mängijad kardavad teha viga ja anda vastase värava, mängu toimub kaitse- ja aktiivne. Kuna playoff mängud päris väsitav nii publiku ja mängijat.

Senine CHL

Ajaloos Continental Hockey League 2014. aasta märtsis Euroopa veerandfinaali, play-off mäng kestis 127 minutit. Kohtumise lõppes 7 ajavahemiku skooriga 3: 4. Seega, isegi täna vastata küsimusele, kui palju perioodide jäähoki, kindlasti ei tööta. On võimalik, et see kirje kunagi olema ületas.